top of page

Jóga pro těhotné

Čekáš miminko a ráda by ses i během těhotenství cítila dobře?

Jóga pro těhotné neboli gravid jóga může pomoct!

Jmenuji se Nika Vojkůvka a jsem certifikovaná lektorka jógy a gravid jógy, a také 'jedna půlka ONLINE ZENu' :)

S gravid jógou mám i osobní zkušenost během vlastního těhotenství, kdy mi jógová praxe neskutečně pomohla - netrpěla jsem na žádné bolesti zad ani kyčlí, naučila jsem se lépe pracovat se svých dechem a respektovat své tělo a jeho potřeby.

 

Můžu pomoci i Tobě v tom, aby ses během těhotenství cítila příjemně

a vyvarovala se častých těhotenských potíží!

Prenatální jóga s notebookem

10 důvodů proč praktikovat jógu během těhotenství

  1. má blahodárný vliv na zdraví těhotných žen

  2. snižuje bolesti v bederní oblasti páteře a působí proti nesprávnému prohnutí

  3. posilňuje svaly pánevního dna a napomáhá udržet správné držení těla

  4. snižuje problémy ranní nevolnosti

  5. pozitivně ovlivňuje trávení a krevní tlak

  6. zlepšuje funkci plic, srdce a krevního oběhu

  7. zvyšuje pružnost a sílu svalů

  8. působí antistresově

  9. lépe připraví ženu k porodu, ulehčuje zotavení po porodu a zavinování dělohy

  10. podporuje miminko, jeho prostor v děloze i růst placenty

PŘIDEJ SE K NÁM A ZENUJ I S BŘÍŠKEM!

Zní to dobře?

V našem online kurzu ZENUJU S BŘÍŠKEM získáš přístup k 25 lekcím pro nastávající maminky, které jsou rozdělené podle trimestrů a podle kterých můžeš postupně jógovat během celého svého těhotenství!

 

Lekce nenavazují v pravém slova smyslu, můžeš si je pouštět v libovolném pořadí podle toho, jak se zrovna cítíš. Obecně jsou lekce určené pro 2. trimestr zaměřeny na lehké posilování a protahování těla, zatímco během lekcí pro 3. trimestr se budeme spíše uvolňovat, a to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Součástí jsou i 4 vedené relaxace a vizualizace a 5 bonusových lekcí pro 2. i 3. trimestr.

Jak to funguje?

Online kurz ZENUJU S BŘÍŠKEM si představ jako knihovnu 25 lekcí jógy pro těhotné, ke kterým máš po dobu členství neomezený přístup tady u nás na ONLINE ZENu.

Členství se Ti obnovuje automaticky až do zrušení, takže se nemusíš bát, že Ti vyprší. 

Co o kurzu říkají účastnice?

"Díky za kurz těhotenské jógy! Lekce mi moc sedí a díky nim jsem konečně našla úlevu od nepříjemných bolestí v bedrech."

Lea K.

"Děkuji za lekce gravid jógy s Nikou. Velmi jsem ocenila nenáročnost i efektivitu cviků, protože v těhotenství energie přece jenom není tolik. Online verze byla super především v posledních týdnech těhotenství, kdy jsem si cvičení nadávkovala přesně podle svých potřeb. Věřím tomu, že díky cvičení s Nikou byl i napoprvé můj porod tak pohodový."

Blanka J.

"Gravid jógu s Nikou doporučuji všem ženám, které mají jakékoli obavy z porodu. Mně neskutečně pomohla se strachu zbavit! Ničin přístup a hlas mě uklidňoval, že s miminkem vše zvládneme, a taky, že jsme zvládli."

Mariana P.

"Gravid jógu s Nikou jsem si moc užila! Cvičila jsem skoro každé ráno a startovala tak svůj den krásně protažená a zrelaxovaná. Tento kurz určitě doporučuji všem nastávajícím maminkám!"

Adéla Z.

"Lekce jsou super, pěkně vysvětlené, na vyčištění hlavy a uvolnění celého těla ideální. Cvičila jsem denně a ocenila to v těhotenství i u porodu!"

Šárka T.

"Jógu pro těhotné jsem si užívala. Pomáhala mi s potížemi v těhotenství, uvolňovala kyčle, které mě trápily, protahovala záda a celkově mi zlepšovala dýchání, hlavně když už se miminko tlačilo hodně vysoko. Délka lekcí je tak akorát - člověk si na ni najde čas klidně každý den.
Za mě super!"

Eva J.

"Konečně jsem si dneska koupila těhotenská videa a zrovna jedno docvičila. Jsem nadšená! Moc skvěle vysvětlené a příjemné cvičení i pro začátečníky."

Klára K.

DSC00499.jpg

Nejsi si jistá, jestli Ti kurz bude sedět?

Pusť si úvodní video do kurzu ZDARMA.
Naučíš se základní dechové techniky i úlevové pozice.

Rozhodnuto - JDU DO TOHO!

Chci se přihlásit do kurzu

ZENUJU S BŘÍŠKEM

199 Kč

199

Každý měsíc

25 lekcí jógy pro těhotné

25 lekcí jógy pro těhotné rozdělené podle trimestrů

Součástí balíčku také vedené relaxace a afirmace

Vhodné i pro úplné jógové začátečnice

V těhotenství obzvlášť je důležité poslouchat své tělo a plně respektovat jeho potřeby - jóga není závod ani soutěž, takže se nepřepínej a ani se do ničeho nenuť. Pokud si nejsi jistá, zda je pro Tebe jóga během těhotenství vhodná, neváhej vše zkonzultovat se svým lékařem. 

bottom of page